Zagrożenia w ruchu:
Dyspozytor 24h
 PODSTAWOWE INFORMACJE:

godziny pracy: pon.-pt. 715-1515

kasa: pon.-pt. 1030-1430

sekretariat: (32) 396 97 00
dyspozytor: 795 550 347

Utrudnienia drogowe na ul. Reptowskiej

foto34Ulica Reptowska to kolejna droga, która jest remontowana dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych. W związku z rozpoczęciem robót kierowcy muszą spodziewać się utrudnień drogowych.

Przebudowa ul. Reptowskiej /Miechowice/ obejmować będzie remont odcinka drogi od ul. Wolnego do ul. Bławatkowej wraz z lewostronnym chodnikiem, zieleńcem oraz regulację urządzeń uzbrojenia podziemnego. Pierwsze prace rozpoczęły się na odcinku od skrzyżowania ul. Reptowskiej/Gruntowej/Wolnego/Zjednoczenia do skrzyżowania ul. Reptowskiej z Bławatkową – odcinek drogi o łącznej długości ok. 460 mb. W ramach wykonywanych prac wymieniona zostanie warstwa bitumiczna jezdni, krawężniki, nawierzchnia chodnika na nawierzchnie z kostki betonowej /lewa strona jadąc od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia/ na powierzchni 750 m2.

Łączna wartość prac wykonanych w związku z przebudową ul. Reptowskiej wyniesie 444 136 zł, z czego 222 068 zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Wszystkie prace będą prowadzone etapowo i będą polegały na zawężaniu odcinków jezdni z utrzymaniem przejazdu oraz dojazdów do posesji i garaży. Jednocześnie zwracamy uwagę, że w czasie wykonywania robót bitumicznych mogą występować utrudnienia drogowe.

Źródło: UM Bytom
Autor: Tomasz Sanecki
Zdjęcia: www.radio90.pl