Witaj na stronie MZDiM Bytom   Kliknij w głośniczek aby odsłuchać tekst Witaj na stronie MZDiM Bytom
  Kliknij w głośniczek aby odsłuchać tekst

Załamanie studni kanalizacyjnych przy zjeździe z ul. Wrocławskiej w ulicę Kolejową /pod kładką dla pieszych/, które dzisiaj 4 sierpnia stwierdziły służby drogowe będzie powodem awaryjnego zamknięcia w nocy z 4 na 5 sierpnia odcinka ulicy Wrocławskiej od skrzyżowania z ul. Chrzanowskiego do ul. Kolejowej.

W związku z koniecznym, ze względów bezpieczeństwa, zamknięciem tego odcinka drogi na czas przeprowadzenia niezbędnych robót naprawczych, przygotowane zostały objazdy.

Objazd w kierunku ul. Kolejowej od skrzyżowania z ul. Wrocławską będzie możliwy ulicą Chrzanowskiego, Wyczółkowskiego do ul. Kolejowej. Z kolei autobusy od strony Miechowic i Karbia do dworca autobusowego zostaną czasowo skierowane w ul. Chrzanowskiego do ul. Strzelców Bytomskich z dojazdem do ul. Kolejowej poprzez skrzyżowanie z ul. Powstańców Warszawskich i Wrocławską.

Uwaga pasażerowie komunikacji autobusowej!

W związku z zamknięciem odcinka ulicy Wrocławskiej od skrzyżowania z ul. Chrzanowskiego do ul. Kolejowej wyłączony z użytkowania zostanie przystanek autobusowy Bytom - Wrocławska przy supermarkecie ALDI /w kierunku do dworca PKP/. Autobusy będą zatrzymywać się na przystanku przy ul. Strzelców Bytomskich znajdującego się przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Smolenia.

Przejazd ulicą Wrocławską w stronę ul. Kolejową zostanie dopuszczony do ruchu po zakończeniu niezbędnych robót związanych z usunięciem awarii. Planowany termin zakonczenia robót to sobota 6 sierpnia. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Kliknij w głośniczek aby odsłuchać tekst Powered By GSpeech