W związku z remontem nawierzchni drogowej wjazdu na dworzec autobusowy przy ul. Kolejowej, z czwartku na piątek /z 21 na 22 lipca/ do niedzieli 24 lipca wystąpią utrudnienia drogowe na odcinku od skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Wyczółkowskiego do zjazdu z ul. Kolejowej do dworca autobusowego.

W związku z remontem nawierzchni jezdni nieprzejezdne będą prawy oraz środkowy pas ruchu od skrzyżowania ul. Kolejowej z ul. Wyczółkowskiego do zjazdu z ul. Kolejowej do dworca autobusowego. Tym samym nie będzie również możliwości skrętu z ul. Kolejowej do Centrum Handlowego „Auchan” /dojazd będzie możliwy tylko od strony ul. Chrzanowskiego/ oraz do stacji paliw „Orlen” przy ul. Kolejowej.

Uwaga! Prace będą realizowane w zależności od panujących warunków atmosferycznych. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu.

Z kolei od poniedziałku, 25 lipca do piątku 29 lipca będą realizowane cząstkowe naprawy nawierzchni jezdni na pozostałym odcinku ul. Kolejowej, począwszy od skrzyżowania z ul. Wrocławską.