W związku z postępem prac związanych z przebudową torowiska tramwajowego w ul. Sądowej i na skrzyżowaniu ul. Sądowej i Powstańców Warszawskich, od czwartku 17 listopada zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ul. Sądowej.

Udostępniony zostanie wjazd z ul. Powstańców Warszawskich w ul. Sądową dla pojazdów dojeżdżających do Sądu Rejonowego, mieszkańców ul. Sądowej, służb miejskich, zaopatrzenia do 5 ton oraz pojazdów budowy. Na ulicy Sądowej /do wysokości budynku nr 6/ obowiązywać będzie ruch dwukierunkowy. Na tym odcinku będzie możliwe również parkowanie równoległe oraz wyjazd z ul. Sądowej w stronę ul. Powstańców Warszawskich.

  • Sadowa_-_Mapa.bak.bak

Uwaga! Mimo częściowego otwarcia ul. Sądowej dla ruchu kołowego, zarówno na skrzyżowaniu ul. Sądowej i Powstańców Warszawskich oraz na ul. Sądowej nadal będą prowadzone prace budowlane związane z przebudową torowiska tramwajowego i rozjazdów w stronę ul. Powstańców Warszawskich/Moniuszki oraz w kierunku do zajezdni w Stroszku. W związku z tym, prosimy kierowców oraz pieszych o zachowanie ostrożności i stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu.

Wykonawca inwestycji - firma Eurovia Polska SA będzie także kontynuować prace na skrzyżowaniu ul. Piekarskiej/Sądowej i pl. Tadeusza Kościuszki, gdzie trwa budowa rozjazdu umożliwiającego skręt tramwaju z ul. Piekarskiej w ul. Sądową, a także przebudowa sieci teletechnicznych.