Remont trzech studni kanalizacyjnych znajdujących się w rejonie budynku przy pl. Wolskiego 3 planowane jest na najbliższy weekend 6-7 maja. Drogowcy już w nocy z 5 na 6 maja wprowadzą zmianę w organizacji ruchu, która potrwa do niedzieli 7 maja. Przypominamy również, że w weekend 6-7 maja rozpocznie się kolejny etap prac związanych z montażem elementów nowego wiaduktu kolejowego w rejonie Zamłynia. W związku z tym przejazd pod wiaduktem będzie zamknięty dla pieszych, komunikacji publicznej i ruchu samochodowego.

Mapka - tymczasowa zmiana organizacji ruchu na placu Wolskiego w związku z remontem 3 studni kanalizacyjnych od 6 do 7 maja 2023 roku

Na pl. Wolskiego w rejonie budynku nr 3, gdzie będą remontowane studnie kanalizacyjne, część jezdni zostanie wykorzystana dla zaplecza technicznego na czas prowadzonych robót, a objazd będzie poprowadzony przez znajdujące się tam miejsca parkingowe. Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się zmian w organizacji ruchu.

Prace mają na celu modernizację uszkodzonych studni kanalizacyjnych, a roboty są przeprowadzone w okresie kiedy ruch od strony wiaduktu kolejowego /od strony pl. Wolskiego do ul. Powstańców Warszawskich/, ze względu na zamknięcie wiaduktu w rejonie Zamłynia, będzie w ten weekend mniejszy.