W sobotę 16 września między 6:00 a 14:00 mogą wystąpić utrudnienia drogowe w związku z pracami przy sygnalizacjach świetlnych w Łagiewnikach, Śródmieściu i Stroszku.

Prace będą prowadzone na skrzyżowaniu ul. Kolejowej i Wyczółkowskiego, skrzyżowaniu ulic: Chorzowskiej i dojazdowej do Media Markt oraz Strzelców Bytomski z pl. Żeromskiego /Stroszek/.

Na skrzyżowaniu ulic: Chorzowskiej i dojazdowej do Media Markt oraz ul. Kolejowej i Wyczółkowskiego będą realizowane prace związane z odtworzeniem pętli indukcyjnych i wymianą latarń sygnalizacji świetlnej, zaś na skrzyżowaniu ul. Strzelców Bytomskich i pl. Żeromskiego w Stroszku wykonawca będzie montował kamerę służącą do wideodetekcji, której celem jest optymalne sterowanie ruchem na skrzyżowaniu.

Wszystkie prace będą realizowane przez firmę ZIR W. Sylwestrzak i Spółka - Spółka Jawna tylko przy sprzyjających warunkach atmosferycznych /brak opadów atmosferycznych/. Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do zmienionej organizacji ruchu w czasie prowadzonych prac.