Plac zabaw w Parku Konopnickiej

Ładniejszy, bezpieczniejszy i lepiej wyposażony plac zabaw czeka już na dzieci w Parku Konopnickiej przy ul. Konstytucji, gdzie ukończono część projektu Teraz Karb realizowanego w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego.

BO Bytom: Plac zabaw bez barier

To już kolejny projekt zrealizowany w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Przy Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno Wychowawczym w Szombierkach, oddano w środę, 10 listopada do użytku huśtawkę przeznaczoną dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Komunikacja-Ekologia_Natura. Kolejny projekt w ramach BO zakończony

14 miejsc parkingowych, nowy układ chodników i dojść do klatek schodowych, a także nasadzenia zieleni w okolicach budynku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej nr 3 w Bytomiu - Stroszku. To kolejna inwestycja zrealizowana w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego. Koszt całej inwestycji wyniósł 125 tys. zł.

BO Bytom: Bezpieczniej przy ul. Nicka

Cztery progi zwalniające, a wokół nich wymieniona nawierzchnia, a także nowe oznakowanie drogowe. Zakończył się projekt Modernizacja ul. Nickla na odcinku od ul. Frenzla do ul. Dalekiej, zrealizowany w ramach Bytomskiego Budżetu Obywatelskiego.

Park kieszonkowy przy ul. Katowickiej już otwarty

Otwarto Zieloną Stefę przy ul. Katowickiej. To park kieszonkowy utworzony w miejscu po wyburzonej kamienicy, gdzie oprócz nasadzeń drzew i krzewów pojawiły się utrzymane w lekko industrialnym stylu szezlągi, ławki i urządzenia zabawowe. Dziś /9 czerwca/ miejsce to po całkowitej metamorfozie otworzył prezydent Mariusz Wołosz.