Informujemy, że korzystamy z elektronicznego narzędzia komunikacji z Wykonawcami, tj. Platformy Przetargowej, za pośrednictwem której będą przeprowadzane postępowania dotyczące udzielenia zamówień publicznych.

Bezpośredni dostęp do Platformy znajduje się pod linkiem: https://mzdim-bytom.logintrade.net/rejestracja/
 
Dostęp do platformy dla Wykonawców jest bezpłatny.

Postępowania umieszczone na Platformie Przetargowej będą prowadzone w następujący sposób:

- na Platformie będą umieszczane dokumenty podlegające publikacji (m.in. ogłoszenia, swz, druki do pobrania, wyjaśnienia treści swz, informacje z otwarcia ofert, zawiadomienia o rozstrzygnięciu/unieważnieniu, informacje o wniesieniu odwołań);

- komunikacja pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcami będzie odbywała się poprzez Platformę, z uwzględnieniem regulacji zawartych w specyfikacjach warunków zamówienia;

składanie ofert będzie następowało poprzez Platformę, w sposób gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

Szczegóły dotyczące sposobu komunikowania w postępowaniach będą umieszczanew treści specyfikacji warunków zamówienia dotyczącej danego zamówienia.

W przypadku pytań dotyczących korzystania z Platformy lub problemów technicznych prosimy o kontakt (w godzinach pn-pt od 8:00 do 16:00)

z Logintrade S.A., która obsługuje naszą platformę: tel. (71) 787 35 34 lub) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. piątek, 17-06-2022 godz. 11:05 Dawid Skrzypek
Artykuł został zmieniony. piątek, 17-06-2022 godz. 11:06 Dawid Skrzypek Porównaj